+420 226 254 449 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Emitex - profil značky

O firmě

V poslední době se šíří nepravdivé informace, že firma EMITEX dováží výrobky z Polska a pak je pod svou značkou dodává obchodním partnerům. Není a nikdy tomu tak nebylo. Jsme česká firma -  výrobce, zaměstnáváme více než 40 zaměstnanců, se sídlem a dílnami v Ostravě - Vítkovicích. Naši dodavatelé materiálů, galanterie atd. jsou taktéž české firmy. Jsme na svou práci hrdi a snažíme se co nejvíce vyhovět jak našim obchodním partnerům, tak koncovým zákazníkům. Reagujeme na podněty, vycházející z pozitivní a kvalitní konkurence, ale nenecháme si líbit ničení dobré pověsti a "kradení" našich průmyslových vzorů. To je opravdu v rozporu s dobrými mravy, ve které stále v naší společnosti, i té obchodní, doufáme.

Něco málo k historii firmy.

V roce 1992 se firma EMITEX - Martin Maleňák zabývala výrobou šitých obalů pro výrobce hraček, autopotahů, drogerie apod. a při této činnosti začala vyrábět první pláštěnky na kočárky.

Výroba pláštěnek se postupem času rozrůstala společně s narůstajícím zájmem dovozců kočárků o nové typy pláštěnek. Veškeré střihy si vyrábíme sami.Například pláštěnka na kočárky s nepřehazovací rukojetí, pláštěnka s kapucí na golfové hole, pláštěnka s konstrukcí na golfové hole a mnoho dalších pochází z naší dílny. Samozřejmě že je vyrábějí i jiné firmy, žel s tímto faktem (tj. kopírováním našich střihů) jsme se museli vyrovnat. Proto jsme naši nejnovější pláštěnku s názvem "GOLF 1 plus" nechali ochránit průmyslovým vzorem.

Postupem času jsme začali na přání našich zákazníků vyrábět i jiné doplňky - tašky na kojenecké potřeby, zimní pytle, nánožníky,rukávníky, deky a další doplňky nejen na kočárky, ale i na autosedačky, dále zavinovačky, chrániče matrací atd. Snažíme se vycházet vstříc zákazníkům nejen kvalitou výroby, ale takécenou. Ta se stává v mnoha případech jedním ze základních důvodů v rozhodování zákazníka zda-li si zboží koupí.

Abychom zajistili dostupnost našich produktů, spolupracujeme s obchodními partnery s kamennými prodejnami v celé ČR. Přímo u nás koncový zákazník nekoupí, ale rádi mu doporučíme nejbližší prodejnu. Tam si může výrobek prohlédnout, vyzkoušet s pomocí zkušeného personálu a zakoupit, popřípadě objednat. Snažíme se mít vše skladem a spolupracující prodejny ihned zásobovat. 

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny