+420 226 254 449 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Inglesina - profil značky

Tolik generací v tolika zemích světa se již vozilo v kočárcích značky Inglesina, tolik dětí učinilo své maminky šťastnými svým úsměvem. Narozením každého nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše „vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.

Naše hodnoty

Lidé, kteří pracují v naší společnosti, jsou stejně jako naši zákazníci rodiče, i oni prožili ty úžasné emoce když se jim narodily děti. Jsme si vědomi toho, že narození dítěte přináší velkou radost a zároveň, velkou zodpovědnost.

To je důvod, proč více než čtyřicet let tvrdě pracujeme, aby maminky a tatínkové mohli být v klidu, když jejich dítě cestuje v Inglesině, a mohli se věnovat svým dětem s nadšením a vášní. Naše cíle jsou pohodlí, bezpečnost a funkčnost. Naše nástroje jsou výzkum, inovace a styl. To je svět Inglesiny: svět "postavený srcem", které jako vždy nabízíme ve prospěch vašich dětí.

Proč Inglesina?

Za anglo-saskou inspirací slova se skrývá italská realita. Proč jsme vybrali jméno Inglesina?

Odpovědí je první kočárek, který jsme vyrobili v 60. letech minulého století. Model London byl inspirován tradicí elegantních kočárků britského královského dvora. Odtud "Inglesina" - v italštině znamená - Angličanka.

Této volby se Inglesina drží dodnes. Ve skutečnosti je model London stále v prodeji - krásná Inglesina Classica je jeho nástupkyní.

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny