+420 226 254 449 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Kiddy - profil značky

Kiddy je renomovaným německým výrobcem dětských autosedaček. V této oblasti se pohybuje již přes 30 let. Kiddy znamená tradici, inovaci a mezinárodnost. Výsledkem těchto tří faktorů jsou špičkové produkty, nadčasový design a skutečnost, že Kiddy své výrobky prodává ve více než 40 zemích světa.

Ještě pod názvem „Sicartex“ vyráběl rodinný podnik rohožky a potahy pro automobilový průmysl. V roce 1978 firma představila svou první autosedačku „Urkiddy“, která v testu organizace Stiftung Warentest zvítězila.

Kiddy je jeden z mála podniků, který u dětských autosedaček vsadil na ochranný pultík; v tomto ohledu je Kiddy průkopníkem a vedoucí značkou na trhu zároveň. Také díky ochrannému pultíku se kiddy pravidelně stává vítězi testů dětských autosedaček (kiddy energy pro 2010, kiddy phoenixfix pro 2 2013 a kiddy guardianfix pro 2 2013..) V sedačce s ochranným pultíkem jsou děti v případě čelního nárazu lépe chráněny před zraněními hlavy a krčních obratlů. Kromě toho se high-tech materiály, které absorbují energii, starají v oblasti hlavy a ramenou o nejlepší ochranu v případě bočního nárazu. Nově vyvinutý absorbér nárazu (KSA) je nejnovějším bezpečnostním prvkem kiddy – KSA je schopno v případě nárazu při autonehodě vstřebat vzniklou energii a tím dítěti zachránit život.

Kolekce produktů „Kiddy Design“, která byla navržena ve spolupráci s Käthe Kruse, Coppenrath a Revensburger, dává dětským autosedačkám nový rozměr. Dětské autosedačky jsou k dostání v téměř všech evropských státech, ale také v Asii a USA.

Dokonalá bezpečnost, vysoký komfort a nadčasový design – to je Kiddy!

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny