+420 226 254 449 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

MAM - profil značky

Rodice jsou nároční. Stejně tak i společnost MAM. 

Proto již více než 35let vyvíjíme výrobky společně s odborníky z oblasti medicíny a výzkumu, které jsou jedinecné, co se týče funkce a designu, podporují individuální vývoj dítěte a usnadnují jeho každodenní život. 

Studiový design a láska k detailu. 

To, že tvůrci nejstaršího dudlíku MAM pocházeli z vídeňské Univerzity užitého umění, není žádná náhoda. Protože design - a sice velmi dobrý design, který splňuje stylistické nároky stejně jako funkčnost - je klíčem značky MAM. Proto jsou výrobky MAM tak jedinečné, stejně jako malí i velcí lidé, pro které jsou vyráběny. 

Lékařské výzkumy a technické inovace.

Za každým výtvorem MAM stojí perfektní síť lékařských a technologických odborníků. Mezinárodně renomovaní vědci, lékaři, porodní asistentky a vývojoví psychologové pracují ve studiích MAM spolu s designéry a odborníky na technologie. Spolu navrhují výrobky, které optimálně podporují vývoj dětí. 

Díky tomu jsou výrobky MAM tak mimořádné. 

Z kombinace stylu, technologických inovací a lékařských znalostí vznikají jedinečné výrobky. To činí ze společnosti MAM vedoucí designovou značku dětských výrobků.

Splňují všechny nároky rodičů.

Děti MAM jsou mimořádné. Rodiče MAM také. Chtějí ten nejlepší dětský svět najednou: Vynikající design a funkčnost. Po celém světě se více než 40miliónkrát ročně rozhodují nároční rodiče pro výrobek MAM. A naleznou v něm dokonalost, kterou hledají. 

A dětem poskytnou ten nejlepší start do života.

Nezáleží na tom, zda designér, kontrolorka, technik nebo obchodní vedoucí - všichni pracovníci MAM žijí pro jeden cíl: Optimálně podporovat děti při jejich vývoji a doprovázet náročné rodiče během všedních dnů s dítětem. 

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny