+420 739 053 384 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:00 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Nabídka zaměstnání

OCHODNÍ KONZULTANT/KA

Pro dětský internetový obchod  Špuntík.cz s kamennou prodejnou v Radotíně hledáme kolegu či kolegyni na pozici obchodní konzultant / konzultantka.

Požadujeme :

  • SŠ / SOU
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Profesionální přístup k zákazníkům
  • Organizační schopnosti
  • Příležitostnou časovou flexibilitu
  • Základní znalosti práce s PC
  • Hezký vztah k dětem
  • Znalost dětského zboží, či praxe v oboru kočárky výhodou

Nabízíme :

  • Odpovídající platové podmínky
  • Přátelský kolektiv
  • HPP formou krátký/dlouhý týden
  • Místo pracoviště: Praha 5 – Radotín
  • Zaměstnaneckou slevu na všechny produkty ve výši 15 %

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a prodej
  • přijímání a přelepování zboží
  • zpracování e-shopových objednávek
  • poskytování informací o produktech

Termín nástupu: ihned

Mzda – 17.000 Kč + 8.000 Kč variabilní složka mzdy

V případě zájmu posílejte váš životopis na: Martina.zemanova@spuntik.cz

SKLADNÍK

Pro dětský internetový obchod  Špuntík.cz s kamennou prodejnou v Radotíně hledáme kolegu či kolegyni na pozici skladník.

Požadujeme:

  • SŠ / SOU
  • Znalost dětského zboží výhodou

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek 8:00 – 17:00

  • Příjem a kontrola zboží
  • Označování přijatého zboží etiketami
  • Balení a expedice zboží
  • Příprava zboží pro přepravní společnosti
  • Příjem a výdej z externího skladu
  • Malý servis kočárků
  • Úklid skladu a externího skladu

Mzda – 17.000 Kč + 7.000 Kč variabilní složka mzdy

Zároveň Vás jako subjekt údajů v souladu s čl. 14 nařízení Evropského parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů informujeme jménem ŠPUNTÍK.CZ, se sídlem Koperníkova 794/6, Praha 2, 120 00, IČ: 036 76 757, dále jen jako správce, že Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail a případně další údaje v životopisu) jsme získali za účelem Vašeho přihlášení do výběrového řízení na pozici XXX, na základě plnění právní povinnosti zaměstnavatele souvisejících s pracovním poměrem nebo obdobným vztahem. V případě, že v průběhu výběrového řízení správce zjistí, že naplňujete kvalifikační předpoklady pro jinou pracovní pozici, si správce vyhrazuje právo oslovit Vás s nabídkou práce pro tuto pozici za účelem efektivního zaplnění volných pracovních pozic. Proti tomuto zpracování na základě oprávněného zájmu správce můžete podat kdykoliv námitku.

Vaše osobní údaje budou zpracovávané po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle po dobu 6 měsíců se součinností MEDIA MARKETING SERVICES a.s., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 276 04 942, jako zpracovatele, která poskytuje služby v personalistice. Po uplynutí této doby budou smazány.

Jako subjekt údajů máte právo požadovat od správce přístup ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu, přenos, výmaz, dále omezení zpracování nebo podat námitku proti zpracování. Také máte právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů, na adrese Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Správce nezamýšlí přenos osobních údajů do třetích zemí ani mezinárodních organizací. Získané osobní údaje nebudou využity k profilování nebo automatizovanému rozhodování.

Poskytnutí osobních údajů subjektem údajů je požadavkem nutným pro uzavření smlouvy a neposkytnutí osobních údajů má za následek neuzavření takové smlouvy.“