+420 739 053 384 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:00 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Miroslav Etzler a jeho přípravy na miminko!

Datum: 15.05.2018

Příchod miminka už je za rohem a tak se Mirek se svou přítelkyní Helenkou vydali na nákupy.

„Značné nevolnosti, které mě v první polovině těhotenství trápily, už jsou naštěstí za mnou, a tak se konečně dostavila i nálada na nákupy pro toho našeho prcka“, vysvětluje Helena, proč začala s výběrem výbavičky až teprve pár týdnu před porodem.

 „Je to tak, miminko má přijít na svět v průběhu června a už se na něj moc těšíme,“ dodává Mirek, pro kterého je to již čtvrtý potomek. „Role otce pro mě sice není úplně nová, ale za ta léta se nabídka věcí pro děti na trhu natolik změnila a především rozšířila, že jsme se s Helčou rozhodli zavítat do Špuntíku, kde nás zaujala možnost nákupu s osobní konzultantkou, která nás celou tou obrovskou škálou produktů provedla a výběr pak nebyl natolik složitý“, vysvětluje Mirek svoji návštěvu ve Špuntíku.

Sympatičtí nastávající rodiče zde nakonec pořídili vše, co potřebovali a to během jednoho odpoledne. „Takové nákupy mě snad i baví. Žádné zdlouhavé lítání po obchodech, které nebere konce. Když jsem viděl ten seznam věcí, co vše budeme potřebovat, tak jsem se trochu vyděsil, ale nakonec to byl příjemný nákup, v rámci kterého jsme pořídili jak věci praktické, jako kočárek, autosedačku, nosítko, tak i věci, pro moji Helenku prý nezbytné, jako třeba kabelku ke kočárku, která mi údajně bude určitě také moc slušet,“ usmívá se Mirek. „Jsem opravdu nadšená, že nemusím nic vybírat složitě na internetu a vše jsem si tu mohla osahat a hned koupit, teď už jen budu v klidu čekat, až bude ten náš drobeček na světě,“ uzavírá nákupy Mirkova přítelkyně Helena.

Chcete také nakupovat takto pohodlně?

Ozvěte se nám a rádi vás ZDARMA zasvětíme do obsahu celé výbavičky a budete mít okamžitě přehled, co je zbytečné a co jistě po příchodu vašeho špuntíka užijete. CHCI BLIŽŠÍ INFORMACE

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny