+420 739 053 384 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Tomáš a Tamara Klusovi přišli rozsvítit Špuntík!

Datum: 27.06.2018

Jejich nejmenší Jenůvka už začíná pomalu ale jistě dorůstat své sourozence, a proto bylo na čase pořídit jí „dospěláckou autosedačku".

„Poskládat všechny naše děťátka do auta je kolikrát boj o přežití, a proto je pro nás samozřejmě krobezpečnosti také důležitá možnost manipulace se sedačkou tak, aby pro nás cestování bylo co nejpohodlnější, samozřejmě v rámci možností,“ vypráví s úsměvem Tomáš s Tamarou. „Tři děti, jsou prostě tři děti“ :) Zaujala je proto autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size, která je otočná o 360° a umožňuje tak natočení směrem ke dveřím, když se dítě do sedačky usazuje. Bezpečnost a pohodlí nejen pro špuntíky, ale i pro rodiče, to je to, co tato jedinečná sedačka nabízí. 

 

A to, že dospělí zůstávají vlastně pořád dětmi, nám dokázal Tomáš hned v zápětí, když se rozhodl pořídit pro jejich syna Alfréda odrážedlo First Bike. Přemohla ho zvědavost a touha mít odrážedlo už složené a ne jen v krabici ;) Zaklekl tedy do našeho dětského koutku a společně s Jenůvkou kolo složili. Její kukadla, která Tomáše po celou dobu sledovala, mu nedovolila odrážedlo nesmontovat! ;) Tamara se mezitím ještě nenápadně prošla po prodejně a jako správná maminka pořídila ještě pár "nutností", které jejich veselá domácnost postrádá.

S úsměvem na tváři k nám zavítali a se stejným úsměvem se s námi i rozloučili. My ve Špuntíku moc děkujeme za tak milou návštěvu a přejeme, aby zakoupené dárečky potěšily všechny vaše špuntíky!

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny