+420 739 053 384 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:00 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Pali Postýlka Prestige 124x64cm White Classic

Doprava zdarma
8 590 Kč
Skladem: 1 kus ( Sklad Hostivice: 1 kus )
Počet ks
Přidat do oblíbených!
Přidat k oblíbeným
Pro tuto akci musíte být přihlášeni
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Popis produktu

Pali Postýlka Prestige 124x64cm White Classic

Dětská postýlka z kolekce PRESTIGE-White-CLASSIC od italského výrobce PALI je vyrobena z kvalitního a masivního materiálu a svými jednoduchými a elegantními tvary bude nedílnou součástí sladkého dětského pokojíčku. Dětská postýlka z kolekce PRESTIGE-White-CLASSIC je velmi praktická a Vaše miminko se v ní bude cítit bezpečně a láskyplně. Každé miminko v dětské postýlce z kolekce PRESTIGE-White-CLASSIC bude prožívat příjemné sny a dlouhý spánek.

Bezpečnost, kvalita a jedinečnost

Bezpečnost a kvalita je vždy nejdůležitější. Každá dětská postýlka a nebo jiná součást dětského pokojíčku italské značky PALI je navržena tak, aby byla především praktická, bezpečná a kvalitní. Montáž a demontáž dětské postýlky značky PALI je velmi snadná a jednoduchá. Vzdálenost a tvar příček v dětské postýlce jsou nejdůležitější pro dětskou bezpečnost, které se začíná v dětské postýlce pohybovat, i když má teprve několik měsíců.

Příčky jsou ve vzájemné vzdálenosti 6 cm, což je ideální vzdálenost dle výsledků bezpečnostních studií. Jednotlivé příčky nelze vyjmout z bočnice dětské postýlky.

Příčky nemají ostré hrany a jsou odolné dětskému skákání a hraní.

​​Bočnice dětské postýlky

Bočnice dětské postýlky PALI lze posunout i do nižší polohy o 20 až 25 cm, či-li živé dítě nemůže vypadnout z dětské postýlky. Systém Pratico umožňuje maminkám snadnou manipulaci s výškovým nastavením bočnic pouze pomocí 1 ruky: jemným tlakem kolena na spodní část bočnice a lehkým nadzvednutím dojde k jejímu snížení do požadované pozice.

Bočnice jsou uchyceny v praktických a bezpečných kolejničkách s tlumiči. Bočnice lze celé výjmout (odstranit) z dětské postýlky.

Manipulace s dětskou postýlku

Každá dětská postýlka italské značky PALI je vybavena 4 kolečky, z toho 2 mají brzdu, či-li lze dětskou postýlku snadno přesouvat po bytě či domě. Kolečka použitá v našich produktech odpovídají evropské normě EN 716-2:1995 a evropské normě EN 71-3:2002. Dále při odstranění koleček lze dětskou postýlku použít jako kolébku - pouze u typů, které mají spodní spojnici (spojnici lze i samostatně dokoupit).

Děti rády olizují a okusují dětskou postýlku či nábytek, proto jsou hrany bočnice dětské postýlky vybaveny ochrannou vrstvou.

  • Dětská postýlka PRESTIGE je navržena tak, aby byla především praktická a bezpečná. Příčky jsou od sebe vzdáleny 6 cm, což odpovídá výsledkům bezpečnostních studií. Příčky nemají ostré hrany a všechny jsou pevně spojeny s bočnicemi postýlky (nelze je vyndat).
  • Obě bočnice postýlky jsou výškově nastavitelné (o 20 – 25cm), jsou uchyceny v praktických a bezpečných kolejničkách s tlumiči.
  • Systém Practico umožňuje snadnou manipulaci s bočnicemi postýlky pomocí jedné ruky.
  • Bočnice je možné z postýlky úplně odstranit. 
  • Hrany bočnic jsou vybaveny ochrannou lištou z transparentního netoxického materiálu, aby děti neokusovaly nábytek.
  • Postýlka je vybavena čtyřmi kolečky (dvě s brzdou) a praktickou úložnou zásuvkou. 
  • Součástí postýlky je polohovatelný dřevěný rošt (2 polohy – hloubka 61 cm a 44 cm).
  • Veškeré barvy a laky použité na postýlkách a nábytku PALI jsou netoxické a zdravotně nezávadnésplňujíci kritéria evropské normy EN 71-3. Postýlka má udělen evropský zdravotní atest a certifikát kvality CATAS.

Technické parametry

Název parametru Hodnota parametru
EAN 8033837344735
Interní ean 1040039
Produktové číslo -
Výrobce Pali
Věk od narození
Barva Bílá
Materiál dřevo
Pohlaví unisex