+420 226 254 449 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Proč nakupovat na Špuntík.cz

Rozhodujete se, proč byste měl/a nakoupit zrovna na Špuntíku? Prozradíme vám o nás několik zajímavostí. Konečné rozhodnutí už pak necháme na vás! ;)

Prodejna i e-shop!

Máte-li v úmyslu nakupovat nákladnější produkty, jako jsou kočárky, dětské autosedačky nebo nábytek do pokojíčku, rozhodně se vám vyplatí zajet k nám do prodejny a produkty si nechat předvést a osobně si je vyzkoušet. K dispozici vám bude vyškolený personál, který vám produkty nejen předvede, ale ukáže vám, jak je správně používat a zacházet s nimi. Zároveň je vám schopen zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Pomůžeme vám zorientovat se v záplavě informací. Doporučíme vám pouze takové produkty, které bychom zakoupili pro své vlastní děti. Naši prodejnu najdete v Praze-Radotíně a jak se k nám dostanete zjistíte ZDE. Těšíme se tu na vás každý den od 9:00 do 19:30 a to včetně víkendu. 

Kupujete-li drobnější produkty, například hračky pro děti, elektronické chůvičky, výbavy na přebalování, výbavy na koupání, monitory dechu nebo kojenecký program, internetový obchod je to pravé místo, kde můžete z pohodlí svého domu nákup provést. Naši plnou zákaznickou podporu totiž dostanete i na internetu. Jsme vám připraveni poradit a zodpovědět vaše dotazy na telefonu, e-mailu nebo Facebooku. Zároveň vám přinášíme zajímavé články, návody a rady týkající se našeho sortimentu. I zde můžete najít zajímavé informace a odpovědi.

Abychom vám dokázali sdělit zkušenosti našich zákazníků a vy jste měli záruku, že nejsou námi záměrně zkreslované, přihlásili jsme se do systému nezávislých hodnocení třetí autoritou.

Snadné pořízení kompletní výbavičky!

Každý den pro vás zařazujeme do prodeje nové zboží a vybírat můžete z více jak tří stovek značek. Vybíráme pouze takové značky, u kterých jsme přesvědčeni, že jejich výrobky jsou pro vaše miminko tím nejlepším a snažíme se vám nabídnout takovou cenovou škálu, aby si mohl vybrat opravdu každý. Pravidelně sledujeme novinky na trhu s dětských zbožím a děláme maximum pro to, abychom vám je mohli vždy co nejdříve představit. Nespornou výhodou je ale především to, že u nás můžete nakoupit v podstatě kompletní výbavičku - od kočárku a autosedačky, přes nábytek, až po dudlíky, lahvičky a hračky. Ušetříme vám tak tolik potřebný čas, který nemusíte marnit "lítáním" po různých obchodních centrech. Máme pro vás připravený i kompletní seznam výbavičky pro vaše dětátko a to i na několik měsíců dopředu ;) Podívejte se ZDE

Nad 1 999 Kč doprava ZDARMA!

Pokud nakupujete na e-shopu, tak vám každou zásilku nad 1 490 Kč dopravíme uplně zadarmo. Jinak řečeno: u kočárků a autosedaček neplatíte dopravu! ;)

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží.

U nás nekupujete zajíce v pytli. Pokud nemáte velkou důvěru v nákupech přes internet, tak u nás se toho nemusíte bát. Nabízíme vám totiž až 60denní lhůtu na vrácení nepoškozeného zboží. 

Koneckonců nezávislé hodnocení našich zákazníků si můžete ověřit zde:

Hodnocení Špuntíka najdete na tomto odkazu:
http://obchody.heureka.cz/spuntik-cz/recenze/

Zajímá-li vás, jak celý systém funguje a zda je opravdu nezávislý, najdete přesné vysvětlení na tomto odkazu
http://overeno.heureka.cz/co-je-to-overeno-zakazniky/

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny