+420 226 254 449 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:30 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Römer - profil značky

VĚŘÍME, ŽE RODINY BY MĚLY ŽÍT SVÉ ŽIVOTY BEZ OMEZENÍ

To znamená posouvání bezpečnostních standardů
Abychom zaručili úplně nejlepší možnou ochranu dětí na cestách

To znamená posouvat hranice důmyslnosti designu
Aby šlo během cestování všechno jako po másle

**To znamená nikdy rodičům nediktovat, jakou cestou se mají dát **
Ale vždy oslavovat cestu jako takovou..... BÝT VOLNÝ.

SPOLU JE NÁM LÉPE

Společnosti Britax a Römer jsou součástí jedné rodiny od roku 1978. Společnost BOB se připojila roku 2011. Dnes tyto vazby ještě posilujeme. Jako jedna značka můžeme ještě lépe pomáhat rodičům prožívat rodinný život naplno. Je tomu tak díky inovacím zakódovaným v naší DNA a neutuchající snaze vždy udělat něco navíc.

 

SPOLEČNĚ ZA VĚTŠÍ BEZPEČNOST

Společnost Römer staví na základech přesného německého strojírenství a vychází z jedinečných zkušeností z práce pro automobilový průmysl. Ve světě bezpečnosti dětí během cestování je tím, kdo nastavuje laťku kvality. Minulost nás spojuje, ale nyní se zaměřujeme na společný cíl – vytvořit ještě bezpečnější budoucnost.

 

NÁŠ SPORTOVNÍ BRÁŠKA

Víme, že pro každého rodiče představuje svoboda něco jiného – pro jednoho je to možnost projít se městem, zatímco jiný chce vyrazit do divočiny. Z toho důvodu jsme tak nadšení z nejnovějšího přírůstku do naší rodiny – společnosti Britax BOB.

Produkty společnosti Britax BOB jsou tu proto, abyste mohli být aktivní společně. Ať už to pro vás znamená cokoli – klidnou vycházku, svižně zdolaných 5 kilometrů nebo túru po zablácených polních cestách. Je jedno, jestli raději tlačíte tři kola nebo šlapete na dvou kolech. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vás nebrzdily. Aby odolaly nástrahám aktivního života. Se společností Britax Bob bude rodinná svoboda tím, čím budete sami chtít.

 

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny