+420 739 053 384 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:00 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Týdny se značkou Bayby

Seznamte se se značkou BAYBY!

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. A právě proto je tu značka BAYBY.

Špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků. Originální, přátelský, pozitivní a veselý design vstřícný k dětem. Snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost výrobků je zase velmi komfortní pro rodiče, kteří ocení také časté multifunkční vuyžití jednotlivých kousků. Lahvičky, ohřívačky, sterilizátory, chůvičky a mnohem víc nabízí nová značka Bayby, která nyní přichází s jedinečnou letní nákupní akcí. 

 

Text článku s nadpisem a odkazemSlevy 50 % na kojenecké dárkové sety

To nejlepší pro vaše miminko už od narození. Kojenecké antikolikové lahvičky, dudlíky, zásobníky na sušené mlíčko v holčičích i klučíčích barvách.

VYBÍREJTE ZDE

 

Text článku s nadpisem a odkazemSleva až 25 % na chůvičky + dárek

Užijte si v klidu volné chvliky, když váš špuntík spinká. Vysoce kvalitní audio a video chůvičky s dosahem až 300m. Standarní vlastnosti a navíc ukolébavky, obousměrná komunikace nebo nabíjecí baterie. To vše a mnohem víc nabízejí perfektní chůvičky od značky Bayby. 

VYBRAT CHŮVIČKU 

 

Text článku s nadpisem a odkazemDesignový odkapávač lahví za skvělou cenu

Konec nepořádku v kuchyni. Odkapávač umožňuje sušit až 12 kojeneckých lahví, 6 saviček/víček a 4 lžiček najednou. Vhodný také pro sušení ostatních dětských doplňků pro krmení jako jsou hrnky, nádoby na dětské příkrmy, příbory.

UKÁZAT SLEVU

 

Text článku s nadpisem a odkazemSleva až 35 % na prsní odsávačky + dárek

Maminky, dopřejte si kvalitu a pohodlí. Dvoufázové manuální nebo elektornické odsávačky, které napodobují přirozené sání dítěte. Možnost nastavení jemného či hlubokého sání. Žádné části neobsahují BPA (Bisphenol A). Dárek v podobě sáčků na úschovu mlíčka. 

VYBRAT ODSÁVAČKU 

 

Text článku s nadpisem a odkazemSleva až 23 % na ohřívačky lahví + dárek

Multifunkční ohřívače a sterilizátory v jednom vám usnadní přípravu mlíčka i příkrmů. Možnost využítí i na vaření v páře. Ideální pro použití doma nebo na cestách v autě. Automatické vypnutí. Dárek v podobě kojenecké lahvičky. 

VYBRAT OHŘÍVAČKU 

 

Text článku s nadpisem a odkazemSleva až 40 % na multifunkční sterilizátory + dárek

Elektronické, digitální ale i sterilizátory do mikrovlnky vám zajistí tu nejlepší čistotu lahviček a dětského nádobí. Možnost využití také pro vaření v páře. Vyberte si takový výrobek, který vyhovuje právě vám. Dárek v podobě kojenecké lahvičky. 

VYBRAT STERILIZÁTOR

 

Text článku s nadpisem a odkazemPraktické zvlhčovače vzduchu + dárek

Suchý vzduch je problém mnoha domácností. Pro zlepšení jsou tu ultrazvukové zvhlčovače značky Bayby s dobou výkonu až 12 hodin. Maximálně tichý výkon. Možnost využití pro šíření aromatické vůně v místnosti. 

VYBRAT ZVLHČOVAČ