+420 739 053 384 Zákaznický servis : Po - Pá: 8:00 - 16:00 | Otevírací doba prodejny : Po - Ne: 9:00 - 19:30

Zpracování osobních údajů

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Špuntík.cz, s.r.o., se sídlem Bělehradská 299/132, Vinohrady, 120 00 Praha 2, IČ: 03676757, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 236045 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) - dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Rozsah zpracovávaných osobních údajů:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení, datum narození, IČ, DIČ)
  • Kontaktní údaje (e-mail, adresa, telefonní číslo)
  • Informace o nákupních zvyklostech
  • IP adresa

Účelem zpracování je splnění smluvního závazku Správce poskytnout Vám zboží a služby, které se rozhodnete zakoupit na našem webovém portálu www.spuntik.cz. Pokud se zároveň rozhodnete registrovat, budeme Vaše osobní údaje zpracovávat za účelem poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru spuntik.cz, který Vám umožní pohodlnější nakupování a správu objednávek na e-shopu spuntik.cz. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na info@spuntik.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb, zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb, účetní a daňové účely a plnění zákonných povinností.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu 5 let od splnění kupní smlouvy pro určení výkon nebo obhajobu právních nároků. V případě registrace po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jejího skončení. Dále má Správce povinnost Vaše osobní údaje dále uchovávat 5 let od skončení účetního období v rámci účetnictví a archivovat 10 let daňový doklad. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu 3 let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost Špuntík.cz, s.r.o., má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, nabídky obdobného zboží a služeb, které jste na spuntik.cz zakoupili. Zasílání těchto nabídek můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce. Zasílání těchto nabídek na poskytnutý e-mail můžete odmítnout také z Vašeho uživatelského účtu.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou:

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu spuntik.cz, marketingové analýzy a e-mailing
  • dopravců v případě zaslání zboží
  • poskytovatelů platebních služeb
  • pro zasílání dotazníků, vyhodnocování zpětné vazby a analýz tržního postavení využíváme zpracovatele Heureka Shopping s. r. o.

Kontaktní údaje Správce:

 Špuntík.cz, s.r.o., se sídlem Bělehradská 299/132, Vinohrady, 120 00 Praha 2, IČ: 03676757,

tel.: +420 739 053 384

e-mail: info@spuntik.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na e-mailové adrese: gdpr@spuntik.cz

 

VÍCE INFORMACÍ O VAŠICH PRÁVECH V SOUVISLOSTI SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ NALEZNETE ZDE:

Zastavte se za námi

 
Věštínská 19, Praha 5, Radotín
2 min od Pražského okruhu
(sjezd Zbraslav/Radotín)
 
Pondělí - Neděle: 9:00 - 19:30
Zobrazit prodejnu
Mapa prodejny